Producenci
Odbiór Przesyłki

Jak odebrać przesyłkę od kuriera:

Podstawową rzeczą jaką musimy uczynić odbierając paczkę to dokładne jej sprawdzenie. W przypadku, gdy zauważymy jakieś nieprawidłowości od razu należy zgłosić to do kuriera i dopilnować by ten sporządził dokładnie protokół odbioru/szkody.

1. Sprawdź stan opakowania zewnętrznego (bez otwierania). Czy opakowanie jest w porządku:

- TAK - Podpisz list przewozowy. Jeśli wybrałeś przesyłkę za pobraniem, zapłać kurierowi.

- NIE – Odmów przyjęcia przesyłki.

2. Dopóki kurier jest z Tobą otwórz przesyłkę i sprawdź, czy jest kompletna, a znajdujące się wewnątrz produkty nie uszkodzone. Czy wszystko się zgadza:

- TAK – Po prostu podziękuj kurierowi.

- NIE – Sporządź z kurierem protokół szkody. Protokół sporządzany jest w dwóch egzemplarzach. Zachowaj jeden z nich! Jeżeli to jest możliwe zrób zdjęcia uszkodzonego towaru i opakowania zewnętrznego.

Jeśli w pkt. 2 odpowiedziałeś NIE, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Napisz e-mail z dokładnym opisem sprawy na adres m.konieczny@fenes.com.pl. Załącz skan (lub zdjęcie) protokołu szkody oraz wykonane zdjęcia uszkodzonego towaru. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

UWAGA! Jeżeli przyjmiemy przesyłkę nie zgłaszając żadnych zastrzeżeń, to nasze roszczenia z tytułu ubytku lub uszkodzenia wygasają. Jeżeli jednak zadbamy wcześniej o nasze interesy, możemy się przed tym uchronić. Należy pamiętać o:

- sporządzeniu protokołu szkody,

- a jeżeli szkody nie dało się zauważyć z zewnątrz można w terminie 7 dni zażądać ustalenia stanu przesyłki (sporządzić protokół). Należy przy tym udowodnić, że szkoda powstała w okresie między przyjęciem przesyłki do przewozu, a jej wydaniem konsumentowi.

 

Nowości
Mobilny warsztat, skrzynia narzędziowa 93-968 STANLEY
Mobilny warsztat, skrzynia narzędziowa 93-968 STANLEY
193,00 zł 156,91 zł
szt.
Wiertarka magnetyczna WABROTECH SCY-2300E
Wiertarka magnetyczna WABROTECH SCY-2300E
1 950,00 zł 1 585,37 zł
szt.
Szablon do łączenia blatów CMT650 - CMT (CMT650)
Szablon do łączenia blatów CMT650 - CMT (CMT650)
460,00 zł 373,98 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl